gallery/triipkolljoonistuspdf

Hea Lapse Klubi alustab!

Sel aastal tähistas koolilaste ajakiri Hea Laps 25ndat juubelit. On rõõm teatada, et septembris alustab tegevust Hea Lapse Klubi, et ärgitada lapsi rohkem lugema, kirjutama, kirjandusest rääkima.

Kutsume klubiga liituma klasse, raamatukogusid, huviklubisid kõikjalt üle Eesti ja ka Välis-Eesti huvilised on oodatud. Oluline on, et igas klubis on juhendaja ja laps(ed).

Kord kuus, pärast uue ajakirja ilmumist, saabub klubi juhendajale e-kirjaga uudiskiri, milles on ajakirja tutvustus, näpunäited koostööks, raamatusoovitused ja põhjalik tunnikava. 

Tunnikava on üles ehitatud nii, et selle abil võib viia läbi 45 või 2x45 minutit kestva klubitunni. Juhendaja saab lähtuvalt võimalustest tunni sisu ise kombineerida ja otsustada, millal ta tunni läbi viib.

Septembrikuu klubitunni teema on “Põrutavpõnevad peategelased” - räägitakse põnevatest tegelaskujudest, luuakse harjutuste abil ise tegelasi ning kirjutatakse väike jutuke.

Valminud jutud võib juhendaja kokku koguda ja saata Hea Lapse toimetusse, valiku neist paneme iga kord välja kodulehele.

Ajakiri Hea Laps tuleb igal kuul ühele klubile külla ja peatoimetaja Kätlin Vainola viib tunni läbi. Klubid selguvad loosi teel.

Klubiga liitumiseks saada e-kiri aadressil klubi@healaps.ee

Vastame hea meelega lisaküsimustele!

 

gallery/lk01ekaasviik
Nimi  
E-mail  
Asukoht  
Hea Lapse klubiga soovib liituda:  
  

Aadress:

 

Hea Laps

Voorimehe 9

10146 Tallinn

ajakiri Hea Laps, Voorimehe 9, 10146 Tallinn, Tel. 6833145, toimetus@healaps.ee